Duyurularımız          Duyurularımız          Duyurularımız          Duyurularımız         Duyurularımız

 

Ana Sayfa

İletişim

     Kampanyalar    

 Süpürgelik Çeşitleri ve Montajı

Parkelerinizi  sistre ve  cila  yaptırmak  istiyorsanız, doğru adrestesiniz...

        Sorularınız

Uygulama     Standartları

        Sözleşme

        Fiyat Listesi

         
                   Çift Bileşikli Su Bazlı Powerlack Cila Kampanyası

 

 Şimdiye kadar parkelerin sistresinden (zımparasından) sonra yapılacak cila uygulamasında genellikle pahalı olmasından ve uygulamasının zor olmasından dolayı su bazlı ciladan uzak durulurdu.

 Hele hele çift bileşikli su bazlı cila uygulamasının yanına bile yaklaşılamazdı. Çünkü çift bileşikli su bazlı cila zaten pahalıydı ve su bazlı cilanın en az 3 katı kadar fiyata sahipti.

 Ayrıca maun , ireko, sapelli gibi ağaçlarda parkenin kendi boyasını dışa vermesinden dolayı beyaz lekeler , kusmalar olabiliyordu.

 Ancak firmamız, önce, su bazlı cilayı, ucuz ve bir sistem uygulamasıyla günlük kullanıma soktu ve yaygınlaştırdı. Ve bir süreden beri çift bileşikli su bazlı cilada uyguladığımız kampanyalarla olmaz denileni her an ve her gün uygulanabilir yaptı.

 Artık su bazlı çift bileşikli cilayı hem çok ucuza yapıyor hem de sistemli bir uygulama ile eziyet olmaktan çıkarıyoruz. Evlerinde çocuk ve yaşlı olan allerjik duyarlılıkları olan sağlığını önemseyen tüm müşterilerimize büyük bir güven ve tecrübeyle öneriyoruz.

 Powerlack çift bileşikli su bazlı cila hoşgörüsü ve kullanım kolaylığı yüksek olan bir ciladır.  Anti alerjiktir.