Duyurularımız          Duyurularımız          Duyurularımız          Duyurularımız         Duyurularımız

Ana Sayfa

İletişim

     Kampanyalar    

Süpürgelik Çeşitleri ve Montajı

Parkelerinizi  sistre ve  cila  yaptırmak  istiyorsanız, doğru adrestesiniz...

        Sorularınız

Uygulama     Standartları

        Sözleşme

        Fiyat Listesi

                                                                                

                   

                                                                                          

Su Bazlı Cila Kullanımı Niçin Önemlidir 

Powerlack çift bileşikli su bazlı cila uygulamasında büyük kampanya

   Çift bileşikli su bazlı cila oldukça özel bir ürün. Powerlack cilaya % 5 oranında Powerlack'ın ikinci kompenantını karıştırıyoruz. Ve dolgu üzerine iki kat cila uygulamasını çift bileşikli olarak uyguluyoruz. Tek bileşikli cilaya oranla çok daha dayanıklı bir zemin elde ediyoruz. Tüm zemin hazırlama işlemlerini çok daha dikkat ve titizlikle aynen uygulama standartlarında olduğu gibi uyguluyoruz.

 Trafiği, kullanımı fazla olan iş yerleri ve daireler için, evinde kedi köpek besleyenler için, mat yarımat cilalı zemini sevenler için birebir.

 Ayrıca çok ekonomik. Bugüne kadar su bazlı cila uygulaması zaten oldukça pahalı bir uygulamaydı. Çift bileşikli su bazlı cila ise iki katı civarında fiyatlandırılıyordu. Ancak su bazlı cilanın yaygınlaşmasını sağlamak isteyen firmamız çift bileşikli cilada da büyük bir kampanya yapıyor.

Umuyoruz ki sentetik cilalar çok zorunda kalınmadıkça yerini su bazlı cilalara bıraksın ve petrol içerikli ürünlerin kullanımı bizim sektörümüzde de giderek azalsın.

Aşağıda tek bileşikli su bazlı cila için verilen bilgileri bulacaksınız. Bu bilgiler çift bileşikli Powerlack su bazlı cila için de geçerlidir.

Su bazlı parke sistre cilası gerek sağlık açısından, gerek çevre ve gerekse ahşabın rengini tam olarak yansıtması açısından solvent bazlı cilalara karşı bir alternatif oluşturmaktadır.

Ayrıca acelesi olanlar için birebirdir. Çünkü aynı gün içinde bir salon için hem dolguyu hem de iki kat cila uygulamasını yapabiliyoruz.

Su bazlı cila mat - yarı mat bir görünüşe sahiptir. Ahşabın doğal görüntüsünü ve mat rengi sevenler için çok uygun bir ciladır.

Su bazlı cilaların uygulanmasında gerek macunlama ve gerekse de zımparalama işlemlerinde daha dikkatli ve daha incelikli uygulama yapmak gerekiyor.

Cilaların gerek dolgu astarı ve gerekse cila fiyatları ise solvent bazlı olanlara göre çok daha pahalı. (3 kat daha fazla)

Ancak bu pahalılığı bu oranda sağlıklı çalışma ortamını yakalamak ve çevreye zarar vermemek açısından fiyatlarımıza yansıtmıyoruz.

Su bazlı cilada kullandığımız marka Powerlack ciladır.

SU BAZLI CİLADA PARKE SİSTRE ÖLÇÜM VE UYGULAMA STANDARTLARI

 

 

 

 

 

 

 

 

     Parke Boyama

Süpürgelik Çeşitleri ve Montajı

      Tik Yağı Uygulama Standardı

İletişim