PARKE SİSTRE CİLAYA ÖZEL

İNTERNETTE TEK SİTE

 Duyurularımız          Duyurularımız          Duyurularımız          Duyurularımız         Duyurularımız

   İletişim

Grup Dekorasyon

     Kampanyalar    
                         

Sayerlack Cilalar

 

 

Uygulama Standardı Fotoğraf ve Videoları
          

             
Sayerlack Çift Komponentli Su Bazlı Parke Cilası   

                                                                                                    

 

 

Traffic, çift komponentli olarak kullanabileceğiniz, esnek, yüzey sertliği ve aşınma direnci son derece yüksek, yarı mat, su bazlı bir parke cilasıdır. Özel sertleştiricisi sayesinde, aşınmaya karşı direnci artar, yüzey sertliği ideal düzeye ulaşır. Sayerlack Traffic, yoğun trafiği olan tüm mekânlar için idealdir. İşyerlerinde olduğu gibi, evlerde de rahatlıkla kullanılır. Su bazlı oluşuyla, hem uygulayanlar, hem kullananlar için, sağlıklı ve güvenlidir. Fırça ve ruloyla, kolayca uygulanır, bakımı kolayca yapılır.


UYGULAMA STANDARDI 


Parke sistre ve cila standardının uygulamasıyla birlikte...


1. Her tür çatlak ve boşluğu, talaş tozu ve sertleştirici katılmamış  macunla doldurun.
2. Macun tamamen kuruduktan sonra yüzeyi 80-120 no. zımpara kağıdıyla zımparalayın. Oluşan tozu elektrik süpürgesiyle yüzeyden alın.
3. Cilanın ilk katını, sertleştirici eklemeden yüzeye uygulayın. İlk kat yüzeye çok iyi yayılarak sürülmeli ve yüzeyde yığılma olmamalıdır.
4. İlk katın kuruması için en az 2 saat bekleyin.
5. Yüzey tamamen kuruduktan sonra zımparalayın. Elle zımpara için 150-180 numara; ya da makine ile 220-240 numara zımpara kağıdıyla yüzeyi zımparalayın.
6. Zımparadan sonra yüzeyi tozdan arındırın ve Cilanın içerisine %10 oranında sertleştirici ekleyerek 1-2 saat arayla, katlar arasında zımpara yapmadan, 2 kat daha sürün. Sertleştiriciyi bir sopa veya spatula yardımıyla cilayı karıştırırken ekleyin. Karıştırma işlemi çok hızlı yapılmamalı, sertleştirici karıştırma sırasında yavaş yavaş eklenmelidir. Sertleştiricinin konduğu ölçü kabının kuru ve temiz olmasına dikkat edilmelidir. Sertleştirici eklendikten sonra karıştırma işlemi bırakılmalı ve cila uygulamaya geçmeden 10 dakika dinlendirilmelidir. Gerekli durumlarda inceltme için %3-5 oranında su eklenebilir. Ancak, su sertleştirici karıştırıldıktan sonra eklenmelidir.
7. İroko, merbau, vb. reçineli ahşap türlerin bünyesinde renk içeren maddeler bulunur ve bunlar cila uygulaması sırasında çözünür. Bu çözünmeyi engellemek için bu tip parkelerde VS Cilanın ilk katını da %10 oranında sertleştirici ekleyerek sürün ve 2 saat bekledikten sonra zımpara yapın. Zımparadan sonra Cilanın içerisine %10 oranında sertleştirici ekleyerek 1-2 saat arayla 2 kat daha sürün.
8. Cilayı uyguladığınız mekânı, uygulama sırasında ve sonrasında, kurumayı sağlamak için çok iyi havalandırın.
9. Cilalı parke zemine,uygulamadan bir gün sonra basılmalıdır. Cilalı zeminin üzerine halı yaymak veya temizlik yapmak için en az 3 gün beklenmelidir.


 


Sayerlack Cilaları Uygulama Fiyat Listesi

 

                

                 İletişim

Parke Boyama